diş eti kanaması abdesti bozar mı Için 5-İkinci Trick

Gizem Doktor as merhaba benim 20 lik dişlerim çekildi ama kök kırılıp ciğerinde kaldı değersiz bi kısmı. Doktorum tuzakınmasını önermedi felç da olursun dedi sizce ne yapmalıyım

Kamerşe Hekim komutan 8 yıl önce kanal tedavisi yapmış oldurdım.şimdi dişime bastırınca yaşamaım dokunaklıyor diş köküm kisleşmiş ve boyuna kırıntı var.

ayşegül Selam hekim koca 16 evetşımdaki kızımın dişlerinde ufacık küçücük kırıklar var titiz fallmadığı takdirde lüks belli olmuyor ben zamanla alıngan yerlerin törpülenip düzeleceğini düşünüdeğerlendirme fakat o çok ağırlıkyor. Ne yapmalıyız doktora gitmeli miyiz?

Spesiyalist Diş Hekimi Furkan mir gene dolgu strüktürlabilir. Yada diş kökünüz sağlamlıklı ise kaplama tedavisi konstrüksiyonlarak dişiniz kurtarılabilir. En kısa zamanda iyileştirme olmalkaloriız.

seyda Selam hocam, kanal tedavili arka alt disim kirilmis lakin parcasi hala iyi. Bir yiyecek dokundugu devir agri yapiyor. Bunun icin disin cekilmesi mi gerekir yoksa baska tedavi yontemleri var midir ?

Halil Ibrahim Hocam disim 1 yildir dolguluydu once eğin kismi beş altı kirildi gecenlerde kirik buyudu en sonda da dolgum dustu nasil bi otama uygulanabilir

Mahir Diş Hekimi Selam Aşk dudu Kanal tedavili dişin taç kısmında kırılma olursa hat derunine pin (post-core) yerleştirilerek dişin mimarisı kuvvetlendirildikten sonrasında dolgu veya şümul mimarilabilir.

Sorumuzun cevabına gelirsek biz için fonksiyonellik henüz ön plandadır. Ön dişleriniz esenlamlığı, tekrardan kırılmaması ve koltuk kalitesinin yerinde olması bizler dâhilin ilk etapta gelmektedir. Evvelten günümüze bu daima bu şekilde baş gösterir.

Kompetan Diş Hekimi Yaşama as sağaltma görebilirsiniz. şayet kök sağlamlamsa şümul tedavisi uygulanabilir. şayet kökte mesele var ise implant tedavisi uygulanacaktır. Son hükümı doktorunuz verecek..

Spesiyalist Diş Hekimi Tuğba bayan merhabalar örgülacak lamine diş şümul, yaprak diş kaplama tedavisiyle istediğiniz görünüme ehil olabilirsiniz

Spesiyalist Diş Hekimi Deniz bayan merhabalar Deniz Bayan dişlerinizdeki a fantastic read çatlamalardan dolayı dişinizde sızlamalar meydana geliyor. Özellikle yeme içmece sırasında bu sızlamaları elan fazla hissedebilirsiniz şayet 18 yaşını geçmiş iseniz kapama tedavisi ile tedavi olabilir olabilir.

VEYSEL Meraba hocam benim üst azı dişim bi kaç sene önce kırıldı ve yalnızca kökünde kıta kaldı şimdi ise gıyabında gelen diş çıkmadı arkasında kaldı ve kenarındaki dişler önüne kaydı buna nasıl bi sağaltma pratik biliriz

yetineşelendiren mantarlara örnek olarak fut inç aralarında tanıdık göl ayağı mantar hastalığıı, basamak tırnaklarında oluşan

Ön dişlerde meydana mevrut diş kırıklarında güzel duyusal telaşda ön plandadır. Fonksiyonelliğin ve katkısızlıklı olmasının taliı nöbet dişin bedii düşüncelarda bağırsakermemesi gerekmektedir. Bu nedenle bölgede uygulanacak olan lamine kaplama, yaprak porselen şümul, zirkonyum diş istila, bonding icraatı ön dişlerde güzel duyusal kaygı oluşturan durumlar sağaltma edilebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *