Satın Almadan Önce diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Things To Know

hilal merhaba doktor eş dolgu olan dişim kırıldı doktora gösterdim lakin alınması geçişsiz dedi bende aldırmak istemiyorum bunun herhangi bir tedavisi namevcut mu?

Öte yandan katı fırçalama ve aşındırma da bölgesel dişeti çekilmelerine illet olabilir. Hakeza durumlarda dişhitit kanamalı ve şiş değildir. Ancak dişlerin kökleri açığa çıkmış ve hassasiyet ortaya çıkmıştır.

Tuğçe Selam eğin dolgulu dişimin eğin zaviye kısmı kırıldı. Nezif olmadığı yürekin köküne bir şey olmadı diye düşündüm haklı mıyım? Dolguyla kurtarılabilir mi?

amaç Hocam ben 16 yasindayim kucukken on dü disim kirildi biri yariya derece digeri kucuk parca nasil otama edilir

Esma96 Hocam azcaı dislerimden sol alt disimin ici çürümüş ve yanlari kirilmis ne yaptirmam gerekiyor bu durumda 19 yasindayim

Bilirkişi Diş Hekimi Eğer dişinizde çatlak veya bir kırılma varsa istila tedavisi ile işiniz kurtarılabilir şayet bu mevzuda Geç sözırsanız dişinizi kaybedebilirsiniz.

Ayşegül Hekim satış.Benim hat tedavisi yapmış oldugım dişin tarafındaki oturaklı dişim bugun kırıldı.Melez hala makamınde düşmedi amma dişin art canipı sallanıyor.Şimdi ne yapmalıyım :(Nasıl bir otama olur Dişlerim tedavi sürecinde hassaslastı ıyıce

öneri2: implant binalması. yalnız bu ön diş ve kenarındakı ön dişimle çapraşık halde haliyle güzel duyu olarak eksiksiz bir sonuç vermeyebilir. çünkü esenlıklı olan ön dişim diğerinden muhteşem olmuş olacak.

öneri3: diş etinden bir operasyonla kök ucunda oluşmuş olan iltihapa gözetmek durumuna nazaran tasfiye etmek. dişin görünür kısmındaki grileşme dişteki çukurlaşmadan olduğu derunin orayı mta denen maddeyle yükseltmek ve diş etini yeniden kapamak.

seda Selam benim hat tedavisi olucak disim dü misil kırıldı içindeki curugu görüdeğerlendirme şu anda o disim kanal otama aşamasını gecmismidir geceleri dertsından uyuyamyrm ;(((

keder Hocam yüz tarafta sözıcı olan dişlerimden birisi kırıldı ve yalnızca kökü kaldı onunda üzerini diş hitit kaplamak üzere hengâm bulamadığım bağırsakin gidemedim doktora ve şu sıralar aşkın ağrı halletmeye başladı sağ tarafta aynı dişimi cektirmistim bunuda cektirince ne yapmış oldurmam gerekir implant diyorlar lakin her damak akseptans etmiyormuş ağrı oluyormuş sonra siz ne önerirsiniz?

Fevkda bahsetmiş başüstüneğumuz yaprak porselen istila uygulamaları diş kırıklarında en kesif uygulanan bediiyat yöntemlerden birisidir. Bu uygulama ile bölgede bulunan fay dişinizin ön yüzeyine yapıştırılacak porselen malzeme labaratuar ortamında hazırlanarak hastanın dişi üzerine yapıştırılır.

ön gün merhabalar hocam benim dişim kırıldı ve 20 lik dişimi çektirmek derunin gittiğim doktorum dudağımda değersiz diş eti kanamasına ne iyi gelir bir uçuk çıktığı bâtınin dişimi çekmedi. doğrusu uçuk iyileşmeden dişe karışma dokumalamaz mı ben anlamadım . yanıtınızı bekliyorum

Ağızda tekrarlanan yaralara aft denir. Balkılı bir sayrılık olduğu derunin boğuntulı olabilmektedir. Ama bulaşıcı bir illet değildi...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *